Jeugd

Word jeugdtrainer in onze onderbouw

0
0
0
s2smodern
De jeugdwerking van Racing is in volle voorbereiding op het seizoen 2017-2018. Voor de begeleiding van de kleinste voetballers zijn er nog enkele vacatures. 

Racing heeft zijn jeugdwerking de voorbije maanden aan een grondige audit onderworpen. De pijnpunten en sterktes zijn blootgelegd en uitgebreid besproken. 

Nu is het tijd voor actie! Het is de bedoeling om met onze jeugd zo snel mogelijk naar een hoger niveau te promoveren.

Verschillende mensen hebben zich geëngageerd om plaats te nemen in het jeugdbestuur en -werking en met Mario Michiels heeft Racing een sportief manager in dienst die zich ook bekommert om de ontwikkeling van onze jeugdopleiding.

Racing gaat op jeugdniveau vanaf volgend seizoen alleen nog met gediplomeerde trainers werken. Jeugdtrainers die nog geen getuigschrift of diploma hebben, zullen de kans krijgen een officiële cursus te volgen en dat geld te recupereren als ze hun diploma krijgen.

Omdat alles vertrekt vanuit de basis is de Racing-Jeugd momenteel nog op zoek naar goeie trainers voor de onderbouw. 

Als u interesse heeft, neem dan contact op met Ben Van Reydt, de administratief verantwoordelijke van onze jeugdwerking, op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .

Nieuwsbrief

  1. Wedstrijden
  2. Rangschikking
1ste Provinciale - speeldag 25
Datum za, 24 feb 2018 Beginn 20:00
Racing Mechelen
Racing Mechelen
Heikant Berlaar
Heikant Berlaar
0:3
Previous Matchnext MatchReset

1ste Provinciale

# Team Gs Ptn
1 Racing Mechelen 24 51
2 KFC Lille 23 50
3 Lyra TSV 22 49
4 Heikant Berlaar 24 37
5 K. Berg en Dal V.V. 22 36
    KRC Mechelen in beeld