Algemeen

KRV schenken matchbal

0
0
0
s2smodern
De wedstrijdbal tijdens Racing-Lille wordt gesponsord door de Kapelse Racing Vrienden. De supportersclub uit Kapelle-op-den-Bos zorgt er ook voor dat de Sinterklaaspakketjes mooi gevuld zijn.

De Kapelse Racing Vrienden uit Kapelle-op-den-Bos vormen met hun ruim 100 leden de grootste supportersclub van stamnummer 24. De club organiseert busreizen voor uitmatchen, helpt met de verkoop van merchandising op OVK, sponsort onze jeugd en draagt ook voor de eerste ploeg haar steentje bij.

Voor Racing-Lille sponsoren de Kapelse Racing Vrienden de wedstrijdbal. De man die de aftrap geeft in naam van de KRV is Gustaaf Jacobs, al jarenlang lid van de supportersclub. Gustaaf trok bij een lottrekking tijdens een van de busritten van de KRV het nummertje 24, vandaar.

Daarnaast zorgen de KRV er komende zaterdag ook voor dat de Sinterklaas-pakketjes voor onze jeugdspelers mooi gevuld zijn. Naast de cadeaus die de Sint meeneemt, is er nog heel wat lekkers waar de KRV voor zorgt.

Hartelijk dank, Kapelse Racing Vrienden!


ter info: de Sinterklaas-actie loopt verder in samenwerking met Kellogg's en Delhaize Mechelen-Noord.

Nieuwsbrief

  1. Wedstrijden
  2. Rangschikking
1ste Provinciale - speeldag 17
Datum zo, 15 apr 2018 Beginn 15:00
K. Berg en Dal V.V.
K. Berg en Dal V.V.
Racing Mechelen
Racing Mechelen
-:-
Previous Matchnext MatchReset

1ste Provinciale

# Team Gs Ptn
1 Lyra TSV 25 55
2 Racing Mechelen 27 52
3 KFC Lille 26 51
4 K. Berg en Dal V.V. 26 43
5 K. Kontich FC 26 41
    KRC Mechelen in beeld